Luss - Diary

Yes.

30. května 2012 v 15:07 | Luss
Takže. Nebudu to protahovat. Právě jsem chytla psací náladu, takže se pokusím psát, psát, psát a zase psát. Co psát? AntiDirectioner? přece :D Už mám něco napsanýho. Ha, to jsem vás pěně vypekla, vy jste v tom nejnovějším díle čekali pusu a ono nic co? Ale nebojte, na 100% vám můžu slíbit, že v příštím díle už ta pusa konečně bude. A to hned na začátku :D Jinak chtěla jsem jít ven, ale asi nepůjdu. Když mám zrovna takovou náladičku :D Čágo ;)

Se*ru tady na všechno. Já vím.

28. května 2012 v 6:08 | Luss
Copak, copak? Luss se ozývá? To je nějaký zázrak ne? Já vím, moc sem nechodím. Vlastně sem jen přidávám AntiDirectioner?, kterou žerete jak blázni. A co je teda s ní? Pár dílů mám napsaných dopředu, ale upřimně. Teď na ní úplně seru. Teď jsem začala psát novou, kterou jsem si strašně oblíbila a nehorázně se mi líbí. Ale u AD? se pokusím napsat zase pár dílů. Vlastně mám kousek napsaný na papíře, tak to opíšu a bude to :D Jo a teď k tý nový ffce. Je o Harrym, kterýho mám teď až nějak podezdřele ráda. Přidávat jí sem ale nebudu. Píšu ji jen sama, pro svojí potřebu, když se doma nudím.

Kecy od Luss

1. května 2012 v 20:57 | Luss
Ahoj, ahoj ;) Přišla jsem na blog a mé první slovo, co jsem řekla bylo: WOW! SašenQa zase vyrobila úžasný design! Moc jí za to děkuju. Jinak děkuju za pozitivní komentáře u Killing Love. Prostě to mě napadlo z minuty na minutu, tak jsem to sepsala :D Jinak jsem se rozhodla, že Reality is sometimes like a dream budu přidávat dál ;) Snad jste rádi ;) Jinak aby tu ode mě neměli jen kecy a ffky, tak zkusím i nějakou grafiku ;) Takže zatím papa ;) Možná se tu taky objeví další jednodílovka :)

Luss - po dlouhé době

29. dubna 2012 v 1:42 | Luss
Ahoj ;) Po dlouhé době se ozývám. Moc se omlouvám, že tu teď nejsem. Jen vám chci oznámit, že Reality is sometimes like a dream se už přidávat nebudu. Stejně to nikdo nečte. Dopíšu jí, ale už jí sem prostě nepřidám. Budu sem pak přidávat novou. Možná :D Jde o to že RISLAD pořád nemůžu ukončit. Mám toho 20 stran A4 a jaksi to pořád nemůžu ukončit. No, ale pokuď to chcete vedět, jak to skončí, čtěte dál - skončí to tak, že se vezmou. Nebo to tak aspoň plánuju. :D Takže teď tu zase nebudu, až napíšu 1.díl nové povídky, určitě vám ho sem přidám, ale tuhle starou už ne :D Je divná :D Takže zatím ;)

EDIT: A nebo, že bych Reality is sometimes like a dream zase přidávala? Co vy na to?

Má to vůbec cenu?

20. dubna 2012 v 0:40 | Luss
Ahoj ;) Luss sem konečně taky někdy zajde co? :D Vím, moc sem nechodím a přidávám sem akorát povídku, nic jinýho. Povídka je stejně na nic, nikdo jí nečte. Takže jí namá ani cenu přidávat. Nebo snad má? Fan Fiction píšu jen tak pro zábavu, neberu to jako povinost. Prostě když se nudím, napíšu i třeba 2 strany A4 za půl hodiny. Takže, nebudu tady řešit téma jako: když u ffky nebude 10 komentů, nebudu jí přidávat apod.. Prostě chci znát váš upřimný názor. Líbí se Vám ffka, čtete jí a má cenu jí přidávat?
 
 

Reklama